Нове будівництво інклюзивного дитячого майданчика по просп. Свободи в м. Хмільнику На реалізації

Доданий
01.06.2018
Номер
14
Комунальне господарство

Створення дитячого майданчику для дітей з інвалідністю в парковій зоні м. Хмільника. Діти з інвалідністю та ментальними порушеннями отримають можливість з користю проводити час на свіжому повітрі, проводити інтерактивні ігри та інші розвиваючі вправи; більшого спілкування, що покращить їх розвиток та сприятиме їхній соціалізації.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Мазур
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Хмільник
Адреса
проспект Свободи, Хмільник

Опис

Проблема

В нашому місті повністю відсутня інфраструктура дитячих майданчиків для дітей з інвалідністю. Виникає ризик у тому, що такі діти мало спілкуються, стають замкнутими, соціально не адаптованими.

Мета проекту

Допомогти родинам, які виховують дітей з інвалідністю, можливостями соціально адаптувати, знайомити з навколишнім світом, разом проводити відпочинок та заняття. Також даний проект дасть можливість звичайним діткам розуміти, що ми всі різні.

Пропоноване рішення, щодо розв'язування проблеми і його обгрунтування

Створення інклюзивного ігрового майданчика для відпочинку, інтерактивних ігор, реабілітації, соціалізації дітей з інвалідністю, а також дітей віком 0-3 років, що стане спільним простором для адаптації різних груп дітей.

Для кого цей проект

Для дітей з інвалідністю (діти з ДЦП, ментальними порушеннями, з порушеннями слуху, зору). Крім того самі найменші дітки від 1 до 3 років зможуть активно користуватись цим майданчиком.

План заходів з реалізації проекту

1. Підготовчі роботи.
2. Доставка та встановлення елементів дитячого майданчику.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціалізація, дозвілля дітей з інвалідністю, поліпшення розвитку. Проект надасть можливість особливим діткам знаходити нових друзів. Також це сприяє розвитку інклюзивного суспільства в нашому місті.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності