Рік цікавого дозвілля для кожного: і малого, і старого Відхилений

Доданий
31.05.2018
Номер
10
Освіта

Проект передбачає організацію та проведення в післяробочий час протягом року серії освітніх та культурно-розважальних заходів для різних вікових категорій жителів за інтересами: в сфері мистецтва, ремесла, сучасних затребуваних видів суспільної діяльності, психології, лідерства. До проведення заходів проекту будуть залучені як місцеві спеціалісти , так і запрошені. Для містян участь безкоштовна.

Автор проєкту
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Хмільник
Адреса
Хмільник

Опис

Проблема

На даний час в місті відсутні заклади або заходи, де людям старше 18 років можна культурно, цікаво і з користю регулярно проводити вільний час або організовано повчитись чомусь новому у професіоналів своєї справи. Таким чином інтереси жителів м. Хмільник культурно розвиватись, розширювати кругозір, поглиблювати знання в сучасних видах суспільної діяльності і напрацьовувати актуальні для розвинутого світу навички можливо задовольнити лише 2 шляхами: або самостійно за власний значний кошт (що не є можливим для більшості), або їхати до Вінниці і отримати час від часу ці можливості там. Крім того, в місті є молоді батьки, котрі й мають бажання розвиватись і вчитись чомусь новому, але не мають де на цей час залишити дитину і тому обмежені в можливостях самореалізації. Також сучасна молодь за відсутності гарного прикладу і альтернативи приречена на цілодобове сидіння в гаджетах або самовихованння, як те диктує її ж середовище (що знову ж таки має нав'язану мас-медіа споживацьку свідомість)

Мета проекту

забезпечити жителям міста на базі наявних в громаді ресурсів можливості культурного і цікавого дозвілля, розвитку власних здібностей і спілкування за інтересами, поглиблення знань і напрацювання навичок, які допоможуть підвищити власну вартість учасників цих заходів на ринку праці або ж навіть сприятимуть подальшій самозайнятості цих осіб.

Пропоноване рішення, щодо розв'язування проблеми і його обгрунтування

пропоноване рішення додане окремим документом "Опис проекту" (тут мало символів для його опису)

Для кого цей проект

для активних жителів міста Хмільник будь-якого віку

План заходів з реалізації проекту

1. створення робочої групи з реалізації проекту за участі представників місцевої влади та активної громадськості (до 10 січня 2019 року);
2. оголошення та проведення конкурсів на вакантні посади тренерів, фахівців, майстрів, викладачів, організаторів заходів, відбір найкращих кандидатур , підписання з ними договорів (до 31 січня 2019 року);
3. проведення заходів, передбачених календарним планом проекту - з 20 січня 2019 року і до кінця року;
4. звітування перед робочою групою проекту кожного тренера, фахівця, майстра, викладача, організатора заходів за формою, розробленою робочою групою проекту, оприлюднення результатів проекту.

Ключові показники оцінки результату проекту

кількість осіб, що відвідали кожен захід і цілу серію занять в рамках конкретного напрямку; кількість висвітлених тем і рівень динаміки їх володіння учасниками заходів; кількість заходів (годин); результати анкетування учасників (питання анкетування описані в документі "Опис проекту", що поданий окремим файлом)

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти