• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Вік живи – вік навчайся На реалізації

Доданий
21.05.2018
Номер
5
Соціальний захист

Придбання нового комп’ютерного обладнання сучасної потужності у кількості 7 одиниць та кольорового принтера три в одному (принтер, сканер, ксерокс) для оновлення комп’ютерного класу для слухачів університету III віку відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Хмільника.

Автор проекту
Марія
Марія Виноградова
Бюджет
177 685 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Хмільник
Адреса
вулиця Пушкіна, 48, Хмільник

Опис

Проблема

Віднедавна комп’ютери настільки ввійшли в наше життя, що будь-яка людина незалежно від віку не може обійтись без подібної техніки. Цей інструмент дозволяє дізнаватися про світові події, читати літературу, слухати музику, дивитися фільми, грати у різноманітні ігри, спілкуватися з друзями й близькими, працювати та інше. У сучасного пенсіонера виникає соціальна потреба вміти користуватися комп’ютером. Терцентр проводить безкоштовне навчання та освітні заходи для людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Наявні комп’ютери застарілого зразка, постійно виходять з ладу, застаріла операційна система не дозволяє встановлювати сучасні програми. Монітори негативно впливають на погіршення зору та психологічного стану людини. Потужність таких комп’ютерів на низькому рівні. Відбувається самовільне відключення, тому виникла необхідність оновлення комп’ютерної техніки.

Мета проекту

Навчання людей старшого віку вмінню працювати з комп’ютерами для покращення якості їх життя, збереження та формування їх активної життєвої позиції та підтримки фізичних, психологічних і соціальних здібностей. Люди старшого віку повинні вміти самостійно користуватися послугами Інтернету для оплати комунальних та інших видів платежів, електронного запису до сімейного лікаря, спілкування по скайпу, отримання необхідної інформації через пошукову систему мережі Інтернет шляхом забезпечення доступу до сучасних технологій. Це розвіює стереотип, що пенсіонерів нічого не цікавить у житті, адже для них є можливість вивчати ключову річ сучасного світу – комп’ютер.

Пропоноване рішення, щодо розв'язування проблеми і його обгрунтування

Виділити кошти для закупки комп’ютерного обладнання, а саме: моніторів, системних блоків, клавіатури, миші оптичної, акустичної системи, веб камер, блоків живлення у кількості 7 одиниць та принтера три в одному (сканер, ксерокс, принтер). Обґрунтування - Неможливість надання якісної соціальної послуги з навчання комп’ютерної грамотності на сучасному рівні.

Для кого цей проект

Проект направлений на ліквідацію комп’ютерної неграмотності серед жителів м. Хмільника, а саме: - людей похилого віку; - людей з особливими потребами; - громадян, які перебувають у складних життєвих ситуаціях; - внутрішньо переміщених осіб.

План заходів з реалізації проекту

1. Закупити комп'ютерне обладнання;
2. Розмістити комп’ютери в класі;
3. Підготувати до роботи;
4. Завантажити необхідні програми;
5. Налаштувати до роботи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Малозабезпечені верстви населення, пенсіонери, люди з особливими потребами, внутрішньо переміщені особи завдяки навчанню швидше адаптуються до реалій сучасного світу, відчують турботу про них та небайдуже ставлення влади до їх потреб.
Завдяки навчанню на новому комп’ютерному обладнанні покращиться якість обслуговування, підвищиться рівень навчання і відповідно збільшиться кількість бажаючих отримати навики користування комп’ютерною технікою.
Нове комп’ютерне обладнання збереже зір, дасть змогу запобігти виникненню та розвитку можливих захворювань, сприятиме соціальній незалежності та розвитку різнобічних інтересів та потреб громадян, які потребують соціально-побутової та психологічної адаптації.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління праці та соціального захисту населення